Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chaty Čelákovice, Praha - východ, PRODÁNO

Chata s pozemkem 732 m², Čelákovice

Popis nemovitosti

Prodej rekreační chaty v obci Čelákovice, Praha - východ, Středočeský kraj.

PRODÁNO

Hledáte klidné místo, kde můžete po náročném týdnu relaxovat, nebo aktivně trávit volný čas?

 

Dovoluji si Vám nabídnout prodej rekreační chaty v Čelákovicích v zahrádkářské osadě Nedaniny, která stojí 50 metrů od břehu řeky Labe, na vlastním pozemku o výměře 732 m2.

Celková podlahová plocha chaty je 29 m2 a k tomu je 18 m2 zastřešená terasa. Chata je dřevostavba od českého výrobce z Roudnice nad Labem, postavená na betonové podezdívce v roce 2000.

V jejím přízemí se nachází pokoj s kuchyňským koutem a toaleta s úložným prostorem, v podkroví je pak jedna místnost na spaní a balkón. V pokoji jsou umístěna kamna na tuhá paliva k vytápění chaty v chladnějších měsících.

Do chaty je zavedena elektřina 230V 1x12A. Na pozemku je k dispozici vlastní vrtaná studna hluboká 20 m, ze které je do chaty napojený rozvod vody pro kuchyň a toaletu.

Odpadní voda je z chaty svedena do septiku o velikosti 1,5 m3.  

Pozemek je oplocený drátěným pletivem s uzamykatelnou vjezdovou bránou, a po celém jeho obvodu je vzrostlý živý plot, který poskytuje naprosté soukromí. Na pozemku jsou osázeny okrasné a ovocné vzrostlé stromy a to konkrétně letní, podzimní a zimní odrůdy jabloní, třešně, švestky a ořešák.

Zázemí pro uložení zahradního náčiní poskytuje dřevěná kolna v rohu pozemku.

 

Financování koupě nemovitosti je možné pouze s využitím vlastních finančních prostředků, nebo neúčelovým hypotečním úvěrem se zástavou jiné nemovitosti.

Pro více podrobných informací, nebo domluvení prohlídky mě prosím kontaktujte.

 

Videoprohlídka

Tuto nemovitost jsme umístili do nabídky za cenu

- PRODÁNO -

 

Financování koupě nemovitosti je možné pouze s využitím vlastních finančních prostředků, nebo neúčelovým hypotečním úvěrem se zástavou jiné nemovitosti.

Pro více podrobných informací mě prosím kontaktujte.

 

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

V případě více zájemců o koupi si prodávající vyhrazuje rovněž právo využít pro výběr kupujícího aukci - obálkovou metodu.

 

Lokalita

 

 

Osada je kompletně oplocená a uzavřená. Přístup je umožněn pouze vlastníkům pozemků, kteří mají k dispozici klíče.

Někteří majitelé užívají chaty celoročně, takže i o kontrolu pohybu případných nezvaných návštěvníků je zde mimo sezónu postaráno. Na pozemek je možné zajet přímo automobilem, nebo využít parkoviště před osadou.

 

Na břehu Labe je vybudované molo, které je možné využívat pro koupání v řece. Na okraji kolonie je u cyklostezky umístěn v letních měsících stánek s občerstvením a točeným pivem, ve kterém Vám rádi zajistí dodržování pravidelného pitného režimu.  

 

V okolí je množství cyklostezek, nedaleko je také přírodní koupaliště a naturistická pláž v bývalé pískovně (Malvíny a jezero Mezi mosty). Zkrátka tohle je ideální místo pro rybáře, milovníky cyklistiky, vodních sportů a přírody.

 

Od chaty je to 800 m na vlakovou zastávku Čelákovice – Jiřina, odkud jste za 38 minut v Praze na Masarykově nádraží, nebo za 29 minut na nádraží ve Vysočanech.

 

Výborná dostupnost z centra Prahy (37 km), Brandýsa nad Labem (10 km), Mladé Boleslavi (45 km).

 

 

Odkazy na související webové stránky a zajímavá místa v okolí

 

http://celakovice.cz/

 

http://www.cykloserver.cz/

 

https://mapy.cz/zakladni?x=14.7314691&y=50.1707963&z=15&base=ophoto&source=base&id=2031810

 

https://www.celakovice.cz/cs/informace/naucna-stezka/ 

 

https://www.brandysko.cz/

 

https://www.brandysko.cz/infocentrum-mesta-brandys-nad-labem-stara-boleslav/o-2220

  

https://www.celakovice.cz/cs/informace/doprava/jizdni-rady.html

 

 

Vladimír Suk

  • V realitách působím od roku 2012 a veškeré mé pracovní aktivity byly vždy spojené s úctou, profesionálním a individuálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě naplňuje a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, virtuální prohlídky, webové stránky nemovitosti, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Zajistím rovněž veškeré profese pro nezbytnou úpravu nemovitosti před jejím prodejem, jako je její vystěhování, výmalba, úklid, opravy a ostatní potřebné činnosti pro její zatraktivnění. 

Pokud se nechystáte nemovitost prodávat, ale potřebujete jen poradenství a pomoc při její koupi, nebo tržní ocenění pro dědické řízení nebo vypořádaní spoluvlastnictví, jsem Vám rovněž k dispozici.

Proč vznikly tyto stránky?

Je všeobecně známo, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž a rozdíl mezi makléři může být i v dnešní době, řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. Prioritou je pro mě dotažený obchod a odměnou spokojenost prodávajícího i kupujícího.

Pokud jste dočetli až sem, děkuji za Váš čas. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu osobně u kávy, nebo můžeme Vaše otázky probrat také po telefonu, nebo videohovoru.


Vladimír Suk

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF