Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 4+kk Přezletice

Rodinné bydlení v zeleni na okraji Prahy 9,

to je byt 4+kk 76 m2, se dvěma balkony, vlastní garáží a prostorným sklepem

Popis nemovitosti

Hledáte pro svoji rodinu byt v těsné blízkosti Prahy?

 

V tom případě mám pro vás nabídku prodeje bytu o dispozici 4+kk s užitnou plochou 76 m2, který má navíc ještě dva balkony - každý 4 m2, vlastní garáž 27 m2, do které zaparkujete osobní automobil i motorku, druhý automobil před garáží. Jako bonus je k bytu ještě samostatný sklep 9 m2, kde pohodlně uskladníte všechna jízdní kola, sportovní vybavení a ostatní předměty, které se vám nevejdou do bytu.

 

Byt je umístěný ve druhém patře novostavby cihlového domu s výtahem z roku 2010 v bytovém projektu Zlatý kopec v obci Přezletice, která přímo navazuje na městskou část Praha 9 - Vinoř.

 

Dispozici bytu tvoří vstupní chodba s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj s balkonem, kuchyňským a jídelním koutem, ložnice s balkonem, dva dětské pokoje, koupelna s vanou a samostatná toaleta. Na podlahách je v pokojích položena kvalitní laminátová plovoucí podlaha, v chodbě a ostatních místnostech je pak keramická dlažba. Okna jsou plastová s dvojitým zasklením a s interiérovými žaluziemi. Díky jejich orientaci na severní a západní stranu je v bytě i v letních měsících příjemně.

 

Kuchyňská linka značky HANÁK má k dispozici elektrickou varnou desku, digestoř s odtahem mimo byt, vestavěnou mikrovlnou a pečící troubu, vše značky Whirlpool. Prostor je tu také na moderní americkou lednici. V koupelně je místo na klasickou pračku a v předsíni je v jedné z vestavěných skříní umístěna také sušička prádla.

Veškeré vybavení a zařízení bytu vypadá díky důkladné péči majitelů téměř jako nové.

 

Byt je vytápěn samostatným plynovým kondenzačním kotlem, který zajišťuje také ohřev teplé užitkové vody. Díky tomu jsou v bytě nízké náklady na provoz, kdy např. v roce 2020 byla roční spotřeba plynu na vytápění bytu a ohřev vody pouze 9.600  Kč s tím, že byt trvale využívají tři osoby.

 

V bytě je k dispozici internetové připojení pevnou linkou od společnosti O2, případně je možné využít služeb některého z místních poskytovatelů WiFi připojení. Ve všech pokojích jsou rozvody ze společné televizní antény na pozemní digitální vysílání, s možností příjmu i satelitního vysílání.

 

Dům je umístěn na okraji centra bytového projektu Zlatý kopec, kde nyní probíhá také dokončení obchodních prostor a parkovacího domu.

V okolí jsou dětská hřiště a zeleň, kam můžete chodit sportovat, nebo se čtyřnohým mazlíčkem na vycházky. V docházkové vzdálenosti jsou také zastávky PID (do stanice metra Letňany 302, Prosek, Palmovka, Brandýs n. L. 671, Vinoř 396) mateřská škola, obecní úřad, restaurace, potraviny.

Billa, dm drogerie a Retail Park Vinoř jsou vzdálené 800 m, Norma 1000 m. V sousední Vinoři je rovněž základní škola, pošta, lékaři, lékárna, bankomaty ČS. Globus Čakovice je vzdálený 6 km, OC Letňany, plavecký a zimní stadion 8 km.

 

Součástí této prezentace je také video prohlídka a virtuální prohlídka, ve které si byt můžete detailně prohlédnout z pohodlí domova.

 

Pokud vás byt zaujal, tak mi napište, anebo zavolejte pro domluvení termínu prohlídky. 

Financování koupě bytu je možné hypotečním úvěrem, který vám v případě zájmu pomohu zajistit za výhodných podmínek.

 

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

       21b 22b 23b

Tento byt jsme umístili do nabídky za cenu

-REZERVOVÁNO-

 

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

V případě více zájemců o koupi bytu si prodávající vyhrazuje rovněž právo využít pro výběr kupujícího aukci - obálkovou metodu.

 

Náklady na provoz - měsíční zálohové platby

  
  predpis_zaloh

Za období roku 2020 byl u výše uvedených zálohových plateb vyúčtovaný přeplatek 6.700 Kč

 

 

             Zálohy na spotřebu plynu                                                   820 Kč         

              Zálohy na spotřebu elektřiny                                         1.180 Kč        

 

 

SOUČASNÉ CELKOVÉ MĚSÍČNÍ ZÁLOHOVÉ PLATBY NA PROVOZ BYTU PRO 3 OSOBY JSOU   5.345 Kč    

          + poplatky spojené s využíváním televizního a internetového připojení  

 

     

Průkaz energetické náročnosti budovy

penb penb2

Lokalita

Obec Přezletice se nachází v těsném sousedství pražské čtvrti Vinoř, na okraji úrodné polabské nížiny. Jejím územím protéká Ctěnický potok. Z blízkosti Přezletic pochází vzácný nález pozůstatku nejstaršího člověka Evropy, který zde žil již před 700.000 lety. Tato oblast se nazývá „Zlatý kopec“ a představuje moderní bydlení v klidu, zeleni avšak v blízkosti velkoměsta. Hranice hlavního města je vzdálena pouze 100 m. Dopravní spojení zajišťuje autobus PID do stanice metra Letňany, Prosek, Palmovka.

Odkazy na související webové stránky a zajímavá místa v okolí

 

http://prezletice.cz/

http://prezletice.cz/jizdni-rady 

https://skolka.prezletice.cz/

https://www.zsvinor.cz/

http://prezletice.cz/spolky-a-kluby

https://www.praha-vinor.cz/ 

https://www.jenstejn.cz/ 

https://www.muzeumbrandys.cz/ 

http://www.villadreucici.eu/ 

http://www.muzeumprahy.cz/zamecky-areal-ctenice/

https://twinchapels.cz/

https://www.stezky.info/naucnestezky/ns-vinor-satalice.htm

https://www.stezky.info/naucnestezky/ns-vinor-jenstejn.htm

https://www.facebook.com/JSCtenice

https://divadlokouzel.cz/

Vladimír Suk

  • V realitách působím od roku 2012 a veškeré mé pracovní aktivity byly vždy spojené s úctou, profesionálním a individuálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě naplňuje a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, virtuální prohlídky, webové stránky nemovitosti, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Zajistím rovněž veškeré profese pro nezbytnou úpravu nemovitosti před jejím prodejem, jako je její vystěhování, výmalba, úklid, opravy a ostatní potřebné činnosti pro její zatraktivnění. 

Pokud se nechystáte nemovitost prodávat, ale potřebujete jen poradenství a pomoc při její koupi, nebo tržní ocenění pro dědické řízení nebo vypořádaní spoluvlastnictví, jsem Vám rovněž k dispozici.

Proč vznikly tyto stránky?

Je všeobecně známo, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž a rozdíl mezi makléři může být i v dnešní době, řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. Prioritou je pro mě dotažený obchod a odměnou spokojenost prodávajícího i kupujícího.

Pokud jste dočetli až sem, děkuji za Váš čas. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu osobně u kávy, nebo můžeme Vaše otázky probrat také po telefonu, nebo videohovoru.


Vladimír Suk

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF